EchoStar a The Things Industries spolupracují na hybridním satelitním a pozemním připojení zařízení typu IoT

Consumerinfoline.com

Obě společnosti představí na The Things Conference funkci Plug-and-Play pro bezproblémové připojení v reálném čase v celé Evropě 

MILTON KEYNES, Anglie, 21. září 2023 /PRNewswire/ – Společnost EchoStar Mobile Limited ze skupiny EchoStar (Nasdaq: SATS) a The Things Industries dnes oznámily spolupráci při zavádění hybridních satelitních a LoRa® řešení internetu věcí (IoT) pro firmy v celé Evropě. Satelitní funkce IoT společnosti EchoStar byly začleněny do The Things Stack, spolehlivého cloudového síťového serveru LoRaWAN, který umožňuje zákazníkům připojovat zařízení IoT pro obousměrnou komunikaci v reálném čase přes satelitní nebo pozemní sítě pomocí generického uzlu s dvěma přenosovými cestami.

„Díky jednoduchosti řešení Plug-andPay umožňuje tato spolupráce mezi společnostmi EchoStar Mobile a The Things Network snadnou integraci pozemního a satelitního přenosu do téhož uzlu nebo modulu pro aplikace internetu věcí,” řekl Telemaco Melia, viceprezident a generální ředitel společnosti EchoStar Mobile. „Je to průlom, který umožňuje nákladově efektivní nasazení internetu věcí s bezproblémovým pokrytím, takže zákazníci mají jistotu, že jejich zařízení zůstanou připojena kdykoli a kdekoli v pokrývané oblasti, dokonce i na těch nejodlehlejších místech.”

„Technologii LoRa dosud omezovaly limity pozemní infrastruktury. Inovativní, integrovaný přístup společnosti EchoStar k satelitnímu připojení tuto bariéru překonává. Naše spolupráce pokrývá všechny klíčové funkce našeho generického uzlu v kombinaci s rozsáhlým dosahem sítě EchoStar, což umožňuje bezproblémový a univerzální přístup k síti LoRaWAN, ať už se uživatel nachází kdekoli,” uvedla Wienke Giezeman, generální ředitelka společnosti The Things Industries.

Spolupráce zavádí satelitní připojení do síťového serveru The Things Stack LoRaWAN a jeho koncepční edice Generic Node, což zákazníkům umožňuje rozšířit dosah a spolehlivost jejich připojených zařízení IoT jediným kliknutím. Díky satelitním funkcím a časově omezené bezplatné zkušební verzi pro každé připojené zařízení mohou firmy snadno rozšířit nasazení IoT do vzdálených a problematických lokalit.

V loňském roce představila společnost EchoStar Mobile svou celoevropskou síť internetu věcí s podporou technologie LoRa. Ta nyní poskytuje obousměrné připojení LoRa v reálném čase zákazníkům v celé Evropě. Integrace se službou The Things Stack Cloud posouvá tuto nabídku do globálního měřítka a zajišťuje kontinuitu služeb pro zákazníky z různých zemí v odvětvích, jako jsou veřejné služby, doprava, logistika a zemědělství.

Na hlavní světové akci LoRaWAN, The Things Conference, která se 21. a 22. září koná v Amsterdamu, představí společnosti hybridní satelitně-pozemní připojení k internetu věcí spolu s koncepční edicí Generic Node společnosti The Things Industries.

O společnosti EchoStar

EchoStar Corporation (Nasdaq: SATS) je předním poskytovatelem technologií a síťových služeb, který nabízí svá řešení pro spotřebitele, podniky, operátory a státní správu po celém světě pod značkami Hughes®, HughesNet® a EchoStar®. V Evropě působí prostřednictvím dceřiné společnosti EchoStar Mobile Limited a v Austrálii jako EchoStar Global Australia. Další informace naleznete na adrese www.echostar.com a profilech společnosti EchoStar na sociálních sítích Twitter a LinkedIn.

O společnosti The Things Industries 

Společnost Things Industries je pionýrem v řešeních síťových serverů LoRaWAN. Prostřednictvím The Things Stack nabízí komplexní sadu služeb a nástrojů, které zajišťují bezpečnou správu milionů zařízení LoRaWAN ve výrobě po celém světě. Její stěžejní produkt The Things Stack Cloud nabízí plně spravované předplatné cloudu se SLA a pomáhá firmám po celém světě.

©2023 EchoStar. Hughes a HughesNet jsou registrované ochranné známky společnosti Hughes Network Systems, LLC, společnosti EchoStar.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/542434/Echostar_Logo.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2215032/logo_TTI_ID_eea32a9cb35a_Logo.jpg 

rt

SOURCE EchoStar Corporation