Hisense 100-inch U8K TV ocenená ako voľba redakcie na veľtrhu CEDIA 2023

Consumerinfoline.com

ČCHING-TAO, Čína, 15. septembra 2023 /PRNewswire/ – Hisense, globálna korporácia zaoberajúca sa spotrebnou elektronikou a spotrebičmi, s hrdosťou oznamuje, že jej 100-palcový televízor U8K získal na CEDIA 2023 niekoľko ocenení vrátane ocenenia Editor’s Pick (Voľba redakcie) CEDIA 2023 za Zvuk a obraz, najlepšie ocenenie CEDIA od Fórum AVS a najlepšie z Show CEDIA 2023 od spoločnosti Twice.

CEDIA Expo je najväčšia výstava pre profesionálny trh inteligentných domov a AV v Severnej Amerike. Ponúka širokú škálu najnovšieho tovaru a technológií chytrých domácich dômyselných prístrojov prepojených s umelou inteligenciou, riešenia pre prácu z domu, obytné, bezpečnostné systémy a ďalšie technologické riešenia pre domácnosti.

Tento rok Hisense predstavila celý rad produktov ULED TV a laserových televízorov vrátane úplne nového  100-palcového U8K Mini LED televízora, najväčšieho modelu svojho druhu na trhu. 100-palcový monitor U8K je vybavený osvetlením Mini-LED, displejom 144Hz a natívnou obnovovacou frekvenciou pre hry novej generácie. Dodáva sa aj s funkciou NEXT-GEN TV, ktorá poskytuje Wi-Fi6E na neprerušované streamovanie a 4K zábavy, ako napríklad živé športové prenosy.

Po úspešnom debute na CES 2023 v januári boli špičkové produkty radu U8 firmy Hisense uvedené na niekoľko významných trhov vrátane Severnej Ameriky, Európy, Stredného východu, Austrálie a Južnej Afriky.

S obrazom, ktorý divákom poskytuje až 1 500 nitov, jeho technológia Mini-LED PRO obsahuje viac detailov a kontrastu ako kedykoľvek predtým. Okrem toho funkcia kvantových bodov vo farebných filtroch vysiela mimoriadne presné vlnové dĺžky svetla, vďaka čomu televízor dokáže zachytiť a zobraziť viac ako miliardu odtieňov farieb.

Prostredníctvom technológií, medzi ktoré patria IMAX Enhanced, Dolby Vision a Filmmaker mode, ponúka séria Hisense U8 spotrebiteľom pohlcujúci vizuálny a akustický zážitok z domáceho kina v rámci koncepcie inovácie založenej na scenári, ktorá umožňuje všetkým vychutnať si filmy v ich pôvodnej podobe vo vysokom rozlíšení. 

O spoločnosti Hisense 

Hisense je popredná svetová značka domácich spotrebičov a spotrebnej elektroniky. Spoločnosť Hisense sa zaoberá multimediálnymi produktmi (so zameraním na inteligentné televízory), domácimi spotrebičmi a inteligentnými informačnými technológiami. Spoločnosť Hisense sa v poslednom čase rýchlo rozrástla a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 160 krajinách.

Fotografia – https://mma.prnewswire.com/media/2211086/1.jpg

rt

SOURCE Hisense