Huawei oslavuje 10 let vývoje nositelných zařízení a otevírá novou éru s důrazem na módu a inovace

Consumerinfoline.com

PRAHA, 15. září 2023 /PRNewswire/ — polečnost Huawei dnes ve španělské Barceloně představila svou novou globální strategii, která zamíchá trhem s nositelnými zařízeními. Jejich vize „Fashion Forward” odhaluje ambici revolučně změnit toto odvětví spojením špičkových technologií, trendy designu a zdravotních funkcí. Během odhalení nové strategie byly představeny i dlouho očekávané chytré hodinky Huawei Watch GT 4. Mezi další uvedené produkty patří také sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 Hi-Res TWS, luxusní hodinky Huawei Watch Ultimate Gold Edition s rámečkem pokrytým 18 karátovým zlatem či nové tablety Hauwei MatePad. Výběr Barcelony pro podzimní launch nové strategie a nositelných zařízení nebyl náhodný. Před 10 lety zde byl na trh uveden první smart náramek této značky – Huawei TalkBand B1. Společnost tak navazuje na to, co kdysi v Barceloně započala. 

Image6

Evoluce nositelných zařízeních

Za posledních 10 let se společnost Huawei zaměřila především na poskytování nejlepších nositelných zařízení s využitím nejnovějších technologií. Vlastním výzkumem, vývojem a využíváním vědeckých poznatků značka vytvořila inovativní řešení, která umožňují monitorovat zdraví, sledování sportovních funkcí a neopomněla ani propojení technologií s módou. Kvalitní materiály a špičkový design jsou znakem nositelných zařízení Huawei. „Jsem hrdý na to, že i po téměř 10 letech nadále vytváříme nositelná zařízení, která získávají přízeň spotřebitelů na evropských trzích a uvedením nejnovější řady inteligentních produktů ze série Watch a FreeBuds jsme připraveni stát se světovou značkou číslo jedna,” říká William Tian, prezident Huawei Consumer Business Group Europe.

Huawei mění pravidla hry v oblasti designu, zdraví i sportu

V průběhu posledních let udělal Huawei velké pokroky ve vývoji nositelných zařízení, od využití inovativních technologií přes jedinečný design produktů až po prémiové materiály a moderní funkce. Rozmanité portfolio Huawei produktů nabízí množství různých nositelných zařízení pro každého uživatele. Stalo se tak již v roce 2014, kdy výrobce představil svůj první chytrý náramek Huawei TalkBand B1. Od té doby prošla společnost dlouhou cestu a díky nadčasovému designu a inovativním funkcím se jejich chytrá nositelná zařízení stala perfektními pomocníky pro každodenní nošení. Společnost Huawei neustále vyvíjí a zdokonaluje svoje wearables produkty po designové i technologické stránce, aby se uživatelé při nošení těšili špičkovému a pohodlnému zážitku. K výrobě nositelných zařízení jsou používány inovativní a odolné materiály a každé zařízení nabízí nepřeberné množství personalizace. 

Společnost věnuje také velkou pozornost sledování zdravotních údajů. Během posledních 10 let se Huawei podařilo vytvořit inovativní řešení monitoringu zdraví, jako jsou senzory, algoritmy a funkce. Ty následně integrovala do svých nositelných produktů, které pomáhají uživatelům v kontrole nad jejich zdravím 24/7. Neustálý výzkum a vývoj vede ke zlepšování přesnosti monitoringu zdraví a poskytuje uživatelům spolehlivé údaje o srdečním tepu či hladině kyslíku. Nejen že se společnost Huawei může pochlubit žádostmi o více než 800 patentů, ale také upevňuje svůj závazek v oblasti chytrých nositelných zařízení prostřednictvím výzkumných a vývojových center.

Mimo to intenzivně pracuje také na vylepšování sportovních funkcí. Díky funkci Huawei TruSportTM proměnila společnost svá nositelná zařízení na osobního trenéra přímo na zápěstí uživatele.

Huawei Watch GT 4 a další produkty konečně představeny

Novou generaci nositelných zařízení představují nově uvedené Huawei Watch GT 4. Tato horká novinka mezi chytrými hodinkami přichází s pokročilými designovými prvky v kombinaci s výkonnými funkcemi umožňující sledovat zdraví a sportovní výkony. Nechybí ani zcela nové funkce, jako je sledování dýchaní během spánku, celodenní monitoring kalorií či vylepšená funkce TruSeenTM 5.5+. Pochlubit se mohou i dlouhou výdrží baterie, která je u menšího modelu s rozměry ciferníku 41 mm až 7 dní a u většího 46 mm ciferníku až 14 dní.

Nový model chytrých hodinek Huawei Watch Ultimate je ztělesněním technologických a designových inovací mezi chytrými nositelnými zařízeními. Huawei Watch Ultimate Gold Edition jsou propracované do posledního detailu, přičemž vynikají svým nanokrystalickým keramickým 18karátovým zlatým rámečkem. Jde tak o vůbec první zlaté chytré hodinky Huawei. Jsou napěchované těmi nejmodernějšími funkcemi, jako je průlomová schopnost vodotěsnosti do hloubky 100 metrů, expediční režim či dvoutýdenní výdrž baterie.

Dalším představeným produktem z řady nositelných zařízení jsou sluchátka Huawei FreeBuds 3, která se těší obdivu pro svůj neotřelý design obohacený špičkovou audio technologií. Ta uživatelům poskytuje dokonalý hudební zážitek. Jejich součástí je hladké skleněné pouzdro vyrobené z Nano Processed materiálu a duální měnič Ultra-hearing pro čistší výšky a dunivou základnu. Navíc jsou vylepšené o Triple Adaptive EQ pro autentickou kvalitu zvuku.

Kromě toho byly představeny také nové tablety Huawei PaperMatter Tablets, které přinášejí papírový zážitek z obrazovky. Společnost Huawei uvedením nových nositelných zařízení na trh představuje vizi o Fashion Forward a posouvá značku kupředu v oblasti inovací a módy. Uživatelé tak získají dokonalé společníky, které je budou doprovázet na každém kroku.

Mo Farah a Pamela Reif jako noví ambasadoři nejnovějších produktů

Pamela Reif, mezinárodně uznávaná módní a fitness ikona, a olympijský, světový a evropský medailista Sir Mo Farah vystoupili na launchi v Barceloně jako čerstvě jmenovaní produktoví ambasadoři chytrých nositelných zařízení společnosti Huawei.

Obě tyto veřejně známé osobnosti používají Huawei Watch GT 4 a Huawei Watch Ultimate během svých každodenních činností i během jejich tréninků. Hodinky jim pomáhají ve zvýšení efektivity, k lepšímu pochopení zdravotního stavu, ale i v podtržení osobního stylu, díky jejich nadčasovému designu. „Je neuvěřitelné, že se s Huawei věnujeme aktivnímu životnímu stylu stejnou dobu. Za deset let, co jsem nadšenkyní do fitness, sehrály technologie nesmírně významnou roli v pomoci lidem žít zdravěji. Huawei stojí v čele této inovace a dělá to opravdu skvěle. Na strategii nositelných zařízení Huawei se mi nejvíce líbí, že zařízení na první pohled nevypadají jako chytré hodinky. Jsou to opravdu krásné módní doplňky, které zároveň poskytují sportovní výhody,” uvádí Pamela Reif.

Mo Farah na začátku launche „Fashion Forward” konstatoval: „Už mnoho let jsem hrdý na to, že používám nositelná zařízení Huawei k přesnému sledování svých aktivit a údajů o zdraví. Během soutěžení na nejvyšší úrovni jsme s mým týmem dokázali z hodinek vytěžit velmi cenné poznatky. Teď, když jsem pověsil své běžecké boty – alespoň profesionálně – na hřebík, se těším, že si budu moci trochu více užívat života, vyrazit ven a po městě. Právě tam hodinky Huawei opravdu září.”

Horká novinka Watch GT 4 na našem trhu

Na českém trhu jsou k dostání nově představené hodinky Huawei Watch GT 4. Ty je možné od 14. do 24. září 2023 zakoupit v předprodejích u maloobchodních prodejců na českém trhu. K prodeji jsou také na oficiálním e-shopu Huawei. K nákupu hodinek navíc běží zajímavá nabídka – při jejich koupi získáte jako dárek sluchátka FreeBuds SE 2.

Huawei Watch GT 4 46 mm v černé variantě jsou k dostání za 5 999 Kč, hnědá a zelená varianta za 6 499 Kč a varianta s řemínkem z nerezové oceli za 8 499 Kč. Huawei Watch GT 4 41 mm s bílým koženým řemínkem jsou k dostání za 5 999 Kč, s milánským tahem za 6 999 Kč a s kovovým stříbrným řemínkem za 9 499 Kč.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.

Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/2211206/Image1.jpg

Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/2211202/Image2.jpg

Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/2211204/Image3.jpg

Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/2211207/Image4.jpg

Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/2211205/Image5.jpg

Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/2211203/Image6.jpg

rt

SOURCE HUAWEI

By signing up you agree to receive content from us.
Our newsletters contain tracking pixels to help us deliver unique content based on each subscriber’s engagement and interests. For more information on how we will use your data to ensure we send you relevant content please visit our PRN Consumer Newsletter Privacy Notice. You can withdraw your consent at any time in the footer of every email you’ll receive.
Mit Ihrer Anmeldung erklären Sie sich damit einverstanden, Inhalte von uns zu erhalten.
Unsere Newsletter enthalten Zählpixel, die die Lieferung einzigartiger Inhalte in Bezug auf das Abonnement und die Interessen der einzelnen Abonnenten ermöglichen. Weitere Informationen über die Verwendung Ihrer Daten im Hinblick auf die Zusendung von relevanten Inhalten, finden Sie in unserer PRN Consumer Newsletter Privacy Notice. Ihre Zustimmung können Sie jederzeit in der Fußzeile jeder erhaltenen E-Mail widerrufen.
En vous inscrivant à la newsletter, vous consentez à la réception de contenus de notre part.
Notre newsletter contient des pixels espions nous permettant la fourniture à chaque abonné, d’un contenu unique en lien avec ses souscriptions et intérêts. Pour de plus amples informations sur l’utilisation faite de vos données en vue de l’envoi des contenus concernés, nous vous invitons à consulter la politique de confidentialité disponible à partir du lien suivant PRN Consumer Newsletter Privacy Notice. Vous pouvez à tout moment revenir sur votre consentement par le biais des informations situées au bas de chaque e-mail reçu.
Регистрирайки се, Вие се съгласявате да получавате информационно съдържание от нас. Нашите бюлетини съдържат проследяващи пиксели, които ни помагат да предоставяме уникално съдържание въз основа на ангажираността и интересите на всеки абонат. За повече информация относно начина, по който ще използваме Вашите данни, за да гарантираме, че Ви изпращаме подходящо съдържание, моля, направете справка с нашето Уведомление за поверителност на потребителския бюлетин на PRN. Можете да оттеглите съгласието си по всяко време в долния колонтитул на всеки от имейлите, които ще получите.