Huawei oslavuje 10 rokov vývoja nositeľných zariadení a otvára novú éru s dôrazom na módu a inovácie

Consumerinfoline.com

BRATISLAVA, Slovakia, 15. septembra 2023 /PRNewswire/ — Spoločnosť Huawei dnes v Barcelone predstavila nové produkty, vrátane očakávaných smart hodiniek WATCH GT 4 – najnovšieho prírastku do populárnej série GT, Hi-Res TWS (True Wireless) slúchadiel do uší FreeBuds Pro 3 a tiež ultraluxusného modelu hodiniek WATCH Ultimate Gold Edition, pozláteného 18-karátovým zlatom. Podujatie sa symbolicky konalo v Barcelone, kde Huawei takmer pred 10 rokmi uviedol na trh svoje úplne prvé zariadenie z kategórie wearables pod názvom Huawei TalkBand B1. Zároveň Huawei predstavil svoju novú víziu “Fashion Forward”, ktorá spája špičkové technológie a módny dizajn.

Image6

Fashion Forward: Keď sa spojí móda a technológie

Značka Huawei svojou stratégiou mení samotný význam nositeľných zariadení, a to kombináciou špičkových technológií a módneho dizajnu. Týmto spôsobom sa snaží svojim používateľom uľahčiť správu ich zdravia a športových výkonov, bez kompromisu v oblasti štýlu a dizajnu. Jadrom filozofie nositeľných zariadení Huawei je záväzok k štýlovému dizajnu a inovatívnym technológiám, ktorá je základom novej vízie Fashion Forward.

Pokiaľ ide o zdravie, Huawei neustále prináša inovácie, ktoré používateľom umožňujú mať väčšiu kontrolu nad svojim zdravím. A pokiaľ ide o šport, Huawei pomáha používateľom udržiavať si zdravý životný štýl a pohyb.

„Som hrdý na to, že aj po takmer 10 rokoch naďalej vytvárame nositeľné zariadenia, ktoré si získavajú priazeň spotrebiteľov na európskych trhoch a uvedením najnovšieho radu inteligentných produktov zo série WATCH a FreeBuds sme pripravení stať sa svetovou značkou číslo jeden,”povedal William Tian, prezident Huawei Consumer Business Group Europe.

Desaťročie v retrospektíve

Počas posledného desaťročia spoločnosť Huawei predstavila rozsiahle portfólio produktov s inovatívnymi technológiami, jedinečnou estetikou a prvotriednym remeselným spracovaním. Huawei sa zameriava na evolúciu dizajnového jazyka a spája nadčasový vzhľad a inovatívne funkcie do jedného smart zariadenia, ktoré je vhodné na každodenné nosenie.

Pri predstavení prvých okrúhlych smart hodiniek v roku 2015 Huawei položil základy svojho dizajnového jazyka. Pokiaľ ide o materiály hodiniek, prioritou je pohodlie. Počnúc nehrdzavejúcou oceľou a nanokryštalickou keramikou sa postupne prešlo k titánovému telu, ktorú predstavil v modeli série Watch 4. Navyše, v priebehu rokov boli uvedené na trh rôzne remienky a ciferníky, ktoré si používatelia veľmi obľúbili.

Pokiaľ ide o manažment zdravia, Huawei ponúka špičkové možnosti cieleného a nepretržitého monitorovania. Vďaka funkciám ako monitorovanie športového zdravia, skríning rizík a proaktívna prevencia chorôb, hodinky pomáhajú používateľom udržať si zdravý prístup k životnému štýlu.

Od počiatku svojej cesty sa Huawei vyznamenal ako priekopník v monitorovaní športovej činnosti. Vo svojich zariadeniach sa snažil vyriešiť najväčšie výzvy, ktoré nositeľné zariadenia majú – ako napríklad slabá výdrž batérie, presnosť merania a pohodlie pri nosení. Vďaka konzistentým inováciám však stanovil nové štandardy v odvetví a posunul používateľský zážitok na nový level.

Neustále zlepšovanie a inovovanie presnosti zariadenia poskytuje používateľom presné metriky srdcovej frekvencie, hladiny kyslíka v krvi a rizikových profilov. Pokiaľ ide o inovácie, práve aplikácia Zdravie (Huawei Health) sa radí medzi významných prispievateľov do zoznamu patentov Huawei. Môže sa totiž pochváliť viac ako 800 patentovými prihláškami. Huawei sa významne realizuje aj v oblasti výskumu a vývoja vo svojich 10 globálnych výskumných centrách a troch športových zdravotníckych laboratóriách. Koncom tohto roka plánuje otvorenie ďalšieho európskeho laboratória.

Nové produkty predstavené na podujatí Fashion Forward

Huawei upevňuje svoju pozíciu v oblasti nositeľných zariadení uvedením štýlového radu Huawei WATCH GT 4, Huawei WATCH Ultimate Gold Edition a slúchadiel Huawei FreeBuds Pro 3.

Séria Huawei WATCH GT 4 je najnovšou generáciou vlajkovej lode série WATCH GT. Novinka predstavuje vylepšené dizajnové prvky s výkonnými funkciami v oblasti zdravia a fitness, pričom v porovnaní s klasickým dizajnom série GT zavádza inovatívne dizajnové prvky a zároveň zachováva modernú geometrickú estetiku svojich predchodcov.

Huawei WATCH Ultimate Gold Edition stelesňuje vrchol technologických a dizajnových inovácií nositeľných zariadení Huawei. Smart hodinky sú pozlátené 18-karátovým zlatom na nanokryštálovom keramickom ráme, no okrem pekného dizajnu sa môžu pochváliť najmodernejšími funkciami ako je napr.  vodotesnosť na úrovni 100 metrov, expedičný režim a 2-týždňová výdrž batérie.

Slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 3 spájajú estetický dizajn s prvotriednou zvukovou technológiou. Slúchadlá sú vybavené hladkým skleneným puzdrom vyrobeným z materiálu Nano Processed, spolu s ultra duálnym meničom pre čistejšie výšky a vylepšeným ekvalizérom Triple Adaptive EQ pre autentickú kvalitu zvuku.

Uvedenie týchto troch zariadení na trh stelesňuje víziu spoločnosti Huawei o vízii Fashion Forward, ktorá bude sprevádzať značku v blízkej budúcnosti.

Noví produktoví ambasádori Mo Farah a Pamela Reif

Pamela Reif, medzinárodne uznávaná ikona módy a fitness, a olympijský, svetový a európsky zlatý medailista Sir Mo Farah, vystúpili na konferencii ako novovymenovaní produktoví ambasádori Huawei pre nositeľné zariadenia.

Obaja si produkty Huawei obľúbili a využívajú ich pri svojich každodenných aktivitách. Do rúk sa im dostali aj novinky série Huawei WATCH GT 4 a Huawei WATCH Ultimate, ktoré im pomáhajú zvýšiť efektívnosť tréningu a lepšie pochopiť zdravotný stav.

„Je neuveriteľné, že Huawei aj ja sme začali na našich fitness cestách v rovnakom čase. Za posledných desať rokov som milovníčkou fitness, a technológie zohrali obrovskú rolu v tom, že pomohli ľuďom žiť zdravšie. Huawei je v popredí tejto inovácie, a robí to skutočne skvelým spôsobom. Na dizajnovom prístupe Huawei sa mi najviac páči to, že jej zariadenia vôbec nevyzerajú ako smart hodinky! Sú to naozaj krásne módne doplnky a zároveň prinášajú benefity pre šport a fitness,” povedala na margo spolupráce fitness influencerka Pamela Reif.

„Už mnoho rokov som hrdý na to, že používam nositeľné zariadenia Huawei na presné sledovanie metrík mojej aktivity a zdravia. Údaje, ktoré sme s trénerským tímom dokázali získať z hodiniek, sa ukázali ako neoceniteľné, keďže som súťažil na najvyššej úrovni. Teraz, keď som si zavesil bežecké topánky na klinec – aspoň profesionálne – teším sa, že si život užijem o niečo viac. To je miesto, kde hodinky Huawei skutočne žiaria. Vyzerajú rovnako dobre, ako sú funkčné,” uviedol na predstavení Fashion Forward atlét a olympijský medailista Mo Farah.

Informácie zo sveta Huawei Consumer BG nájdete denne aktualizované na:

URL: https://consumer.Huawei.com/sk/

Facebook: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

Instagram: https://www.instagram.com/Huaweimobileczsk

YouTube: https://www.youtube.com/Huaweimobileczsk

O Huawei Consumer Business Group

Spoločnosť Huawei poskytuje produkty a služby vo viac ako 170 krajinách, pričom ich využíva viac než tretina svetovej populácie. Pätnásť R&D (výskumných a vývojových) centier v Nemecku, Švédsku, Rusku, Indii, Číne a USA sa stará o inovatívne líderstvo spoločnosti. Huawei Consumer BG je jednou z troch business divízií Huawei a sústreďuje sa na smartfóny, PC a tablety, nositeľné zariadenia a cloudové služby. V roku 2020 sa spoločnosť umiestnila na 2. mieste v dodávkach smartfónov. Pilierom globálnej siete Huawei sú viac než 20-ročné skúsenosti v telekomunikačnom priemysle. Jej cieľom je prinášať najnovšie technológie spotrebiteľom na celom svete.

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/2211206/Image1.jpg

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/2211202/Image2.jpg

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/2211204/Image3.jpg

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/2211207/Image4.jpg 

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/2211205/Image5.jpg 

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/2211203/Image6.jpg 

rt

SOURCE HUAWEI

By signing up you agree to receive content from us.
Our newsletters contain tracking pixels to help us deliver unique content based on each subscriber’s engagement and interests. For more information on how we will use your data to ensure we send you relevant content please visit our PRN Consumer Newsletter Privacy Notice. You can withdraw your consent at any time in the footer of every email you’ll receive.
Mit Ihrer Anmeldung erklären Sie sich damit einverstanden, Inhalte von uns zu erhalten.
Unsere Newsletter enthalten Zählpixel, die die Lieferung einzigartiger Inhalte in Bezug auf das Abonnement und die Interessen der einzelnen Abonnenten ermöglichen. Weitere Informationen über die Verwendung Ihrer Daten im Hinblick auf die Zusendung von relevanten Inhalten, finden Sie in unserer PRN Consumer Newsletter Privacy Notice. Ihre Zustimmung können Sie jederzeit in der Fußzeile jeder erhaltenen E-Mail widerrufen.
En vous inscrivant à la newsletter, vous consentez à la réception de contenus de notre part.
Notre newsletter contient des pixels espions nous permettant la fourniture à chaque abonné, d’un contenu unique en lien avec ses souscriptions et intérêts. Pour de plus amples informations sur l’utilisation faite de vos données en vue de l’envoi des contenus concernés, nous vous invitons à consulter la politique de confidentialité disponible à partir du lien suivant PRN Consumer Newsletter Privacy Notice. Vous pouvez à tout moment revenir sur votre consentement par le biais des informations situées au bas de chaque e-mail reçu.
Регистрирайки се, Вие се съгласявате да получавате информационно съдържание от нас. Нашите бюлетини съдържат проследяващи пиксели, които ни помагат да предоставяме уникално съдържание въз основа на ангажираността и интересите на всеки абонат. За повече информация относно начина, по който ще използваме Вашите данни, за да гарантираме, че Ви изпращаме подходящо съдържание, моля, направете справка с нашето Уведомление за поверителност на потребителския бюлетин на PRN. Можете да оттеглите съгласието си по всяко време в долния колонтитул на всеки от имейлите, които ще получите.