Laserové televizory Hisense znovu rozšiřují hranice možností chytrého bydlení s první skládací televizí L5K

Consumerinfoline.com

ČCHING-TAO, Čína, 20. září 2023 /PRNewswire/ — Společnost Hisense, globální značka spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, se společně s dalšími světovými podniky, jako jsou např. Leica Camera, Texas Instruments a Nichia, zúčastnila čtvrtého celosvětového fóra o laserových displejích (Fourth Global Laser Display Industry Forum), které se dnes konalo v čínském městě Čching-tao. 

Prezident společnosti Hisense Visual Technology Dennys Li ve svém projevu nazvaném „Rozkvět uživatelských scénářů a nástup vrcholné éry laserových displejů” představil strategii společnosti Hisense pro laserové televizory založenou na specifických potřebách uživatelů. Přiblížil také vývoj společnosti Hisense v globálního průkopníka inovací laserových TV, počínaje prvním 100palcovým laserovým televizorem na světě v roce 2014, který byl klíčový pro globální růst firmy. V roce 2023 společnost Hisense uvedla na trh první 8K laserový televizor na světě, který v celém oboru odstartoval éru 8K a plným tempem pokračuje v inovacích s revolučními uživatelsky orientovanými produkty vycházejícími z jejích špičkových patentů, mezinárodních standardů a kvality. 

Základní hodnotou produkce společnosti Hisense je uspokojování potřeb spotřebitelů v různých scénářích každodenního života prostřednictvím produktů a služeb na míru. Nyní proto představuje první skládací laserový televizor na světě L5K, který má přispět k nasycení poptávky po velkoformátových obrazovkách pro domácnosti. L5K Laser TV nabízí realistické barvy díky nové generaci laserového procesoru LPU a audiovizuální zážitky v kinematografické kvalitě IMAX Enhanced na mimořádně velké obrazovce, která je šetrná k očím a lze ji snadno transportovat.

Spolupráci na inovacích napříč průmyslovými řetězci urychlil také rozmach scénářů chytrého bydlení, který se ve srovnání s rokem 2021 zdvojnásobil. V červenci loňského roku společnost Hisense uzavřela strategické partnerství se společností Leica Camera AG, lídrem v oblasti vysoce kvalitních optických čoček, jejímž výsledkem je první laserový televizor Leica. Již tento týden navíc v Číně uvede do prodeje první laserové domácí kino.

Laserové televizory jsou vlajkovou lodí luxusního portfolia Hisense pro globální expanzi. Najdeme je v nejméně 40 zemích a regionech, kde jsou v nabídce více než 250 hlavních obchodních řetězců, jako jsou Bestbuy a COSTCO v USA a BOULANGER ve Francii. 

V zájmu nepřetržitého růstu a rozvoje celosvětového sektoru laserových televizorů je společnost Hisense připravena plně využít své globální kanály, neztenčenou měrou investovat do inovativního vývoje laserových obrazovek, uzavírat pevná spojenectví a společně se všemi svými partnery vytvářet svět budoucnosti.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2214803/1.jpg 

rt

SOURCE Hisense